Sunday, May 23, 2010

Info

Qellimi i ketij posti eshte t'ju sqaroj funksionin e ketij forum
Ketu ju mund te kerkoni infomacione shtes dhe te bashkebisedojme. Presim Komentet Tuaj
Faqja jone kryesore eshte
http://sori-bebi.oneminutesite.it/index.html

Thursday, May 20, 2010

Prezantim


HOTEL-RESTORAN-PICERI SORI&BEBI JU PERSHENDET.
SEZONI I VERES 2010 ESHTE HAPUR ME 1 MAJ 2010 DHE JU MIREPRESIM.
HOTEL-RESTORANT-PICERI SORI&BEBI JU OFRON SHERBIM CILESOR DHE ARGETIM PER JU DHE FAMILJEN TUAJ. hOTEL-RESTORAN-PICERI SORI&BEBI NDODHET PRANE LUMIT TE ORIKUMIT. RESTORANTI I HOTELIT JU OFRON NJE SHUMELLOJSHMERI PJATASH DHE PRODUKTESH. GATIM I MISHIT DHE I PESHKUT TE EGER DHE TE BUTE EHSTE SPECIAL.KEMI DHOMA HOTELI PER FAMILJARE DHE CIFT ME CMIME TE ARSYESHME.
JU PERSHENDESIM DHE JU MIREPRESIM NE HOTEL-RESTORANT-PICERI SORI&BEBI.
PER INFO MUND TE KONTAKTONI NDERMJET EMAILIT NE FACEBOOK.